Převodky řízení

Posilovač řízení je hydraulické (tzv. servořízení), které usnadňuje otáčení volantu. Snižuje tak sílu, kterou musí člověk k jeho otočení vynaložit.

Pokud máte dojem, že není s řízením vozu něco v pořádku, prohlídku již neodkládejte a obraťte se na odborníky!

Jasnými příznaky může být:

  • volant nelze otáčet s obvyklou lehkostí
  • klepání volantu
  • skřípavé zvuky během otáčení volantu
  • slábnoucí posilovač řízení

 

Servořízení
Servořízení

 

V nabídce máme servořízení a převodky řízení pro následující typy vozidel:

  • nákladní a užitková vozidla značek: MERCEDES – BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO, DAF, AVIA, TATRA, RENAULT, LIEBHERR, MITSUBISHI, ISUZU
  • autobusy: NEOPLAN, VAN HOOL, IRISBUS, AUTOSAN, SETRA, SOR a další

 

Neváhejte se obrátit na naše středisko prodeje náhradních dílů, které nabízí repasové převodky a servořízení. Vše je otestované ve speciální zkušebně a dostanete k tomu záruku jako na kus nový. Službu poskytujeme výměnným způsobem starého kusu za repasovaný.Dodáváme i na Slovensko

Samozřejmostí je také dodávka na Slovensko.

Pokud byste rádi využili kompletní generální opravyrepase servořízení, obraťte se přímo na náš servis!

Opravíme jak užitkové/nákladní automobily, tak i autobusy. Provedeme diagnostiku, která rychle odhalí rozsah i povahu poškození.

Opravy jsou prováděny vždy dle individuálních potřeb zákazníka. Kontaktujte nás a společně najdeme to nejlepší řešení pro Vás i Váš vůz!

Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)