Připravte se s námi na zimu

ND - připravte se na zimu

Mrazivé a pochmurné počasí je tady – tudíž je potřeba důkladně připravit Váš nákladní automobil na zimu.

Náš servis připraví Vaše nákladní vozidlo na první mrazíky. Až po roce znovu vyrazíte na cestu, právě zasypanou sněhem, nic Vás nepřekvapí.

Vaše vozidlo nebude v zimě trpět, pokud mu dopřejete kompletní servis u našich odborníků. Přichystali jsme pro Vás speciální nabídku našich služeb. Jednou z nich je kontrola a seřízení světlometů, potom Vás už světla nezklamou ani v té největší vánici. Nedílnou součástí zimní údržby by měla být výměna stěračů, popřípadě oprava čelních skel.

Pro zimu je obvyklé, že je potřeba zkontrolovat kvalitu Vaší baterie, a protože to na ledě klouže, je nutností zkontrolovat brzy. Dále Vám zkontrolujeme vzduchový systém nebo opravíme nezávislé topení.

Pro údržbu a výměnu dílů na Vašem nákladním automobilu můžete využít našeho střediska NÁHRADNÍCH DÍLŮ, kde jsou naši prodejci připraveni Vám pomoc s nákupem, například: nemrznoucí směsi do ostřikovačů, chladící kapaliny nebo vysoušečem vzduchu.

Připravte se na zimu
Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)