Záleží Vám na Vašem pohodlí nebo pohodlí Vašich ridičů?

Auto sedačka - Isri detail

Chcete pro Vás nebo Vaše řidiče komfortnější sedačku a zpříjemnit si tak požitek z jízdy Vaším nákladním vozidlem, autobusem, zemědělským, stavebním strojem nebo traktorem?

Nově nabízíme pohodlnější sedačky pro všechny výše zmíněné typy strojů na míru Vašim požadavkům. Nejen, že ušetříte značnou sumu oproti originálním sedačkám přímo od výrobců vozidel, ale nová sedačka bude přesně vyhovovat Vašim potřebám, protože spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Můžete si vybrat pouze sedadlo řidiče nebo spolujezdce, ale také komplet do kabiny Vašeho vozidla. Zaměřujeme se zejména na značky sedadel značky ISRIGRAMMER.

isri logo
GRAMMER logo

Pokud chcete ušetřit…

Nevypadá Vaše současné sedadlo právě ukázkově nebo vypadá, že již brzo doslouží? I pro tyto případy pro Vás máme řešení. Nabízíme také službu generálních oprav sedaček. Více se dozvíte zde.

Generální opravy probíhají výměnou polstrování a čalounění, zničená sedačka tedy ještě automaticky neznamená, že je na odpis. Zde jsme schopni nabídnout opravy sedadel řidiče, spolujezdce nebo celé kabiny vozidla, ale také zbylých sedadel ve vozu.

Navíc se nemusíte o nic starat, staré sedačky jsme schopni vyzvednout klidně u Vás doma prostřednictvím zásilkové služby Toptrans po celé ČR, nemusíte tak ztrácet čas dopravou poničených sedaček k nám. Vše zařídíme za Vás. Šetříme Váš čas a Vaše náklady.

Neváhejte nás kontaktovat, naši prodejci Vás rádi obslouží a určitě najdete společné řešení zejména k Vaší spokojenosti!

Autosedačky
 
Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)