Sedačky vozidel

Nové sedačky

Nabízíme pohodlnější sedačky značek ISRI A GRAMMER do nákladních vozidel, autobusů, zemědělských, stavebních strojů a traktorů různých značek, jak pro řidiče, tak i spolujezdce nebo kompletně do celé kabiny vozidla.

Mezi hlavní výhody patří přijatelnější ceny oproti originálům přímo od výrobců vozidel, sedadla jsme schopni nabídnout na míru pro zajištění většího pohodlí přímo Vás nebo Vašich řidičů.

Chcete komfortnější zážitek z jízdy?

Ozvěte se nám a určitě najdeme řešení na míru přesně Vašim potřebám!

isri logo
GRAMMER logo

Generální opravy sedaček

Pokud již vlastníte sedačku, ale nevypadá právě ukázkově a již něco pamatuje, tak i pro tyto případy pro Vás máme řešení. Jsme schopni zajistit i generální opravy těchto sedaček.

Výměna polstrování a čalounění není žádný problém. Prostřednictvím této služby jsme schopni generálně opravit nejen sedadla z kabiny řidiče, ale sedadla kompletně všechny sedadla vozu.

Dokážeme zabezpečit i opravy pro vozidla starších značek – Liaz, Tatra nebo Avia nebo také VZV. V některých případech je tato služba možná výměnným způsobem. Sedadlo jsme schopni vyzvednout přímo u Vás prostřednictvím zásilkové služby Toptrans po celé ČR, nemusíte se tak o nic starat, ani trávit zbytečně čas na cestách. Vše zařídíme za Vás. Jde nám především o úsporu Vašeho času a nákladů spojených s transportem.

Neváhejte nás kontaktovat, s našimi prodejci jistě najdete společné řešení dle Vašich potřeb k zajištění Vaší spokojenosti!

 
Auto sedačka
Auto sedačka - Isri detail
Autosedačky
Formulář díly – pouze Toptrans doprava
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Toptransem. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)