Brzdové třmeny repas

V dnešní době, s ohledem na bezpečnost, se u nákladních a přípojných vozidel stále více používají kotoučové brzdy, které se skládají z brzdového kotouče, brzdových desek a brzdového třmenu, který je ovládán brzdovým válcem.

Repasované brzdové třmeny

Nabízíme opravené brzdové třmeny za příznivou cenu, které jsou kompletně repasovány tak, že se třmen po opravě rovná zcela novému brzdovému třmenu. Tím pádem u těchto repasovaných brzdových třmenů Vám poskytneme záruční lhůtu jako u nového třmenu brzd. Nabízíme Vám opravené brzdové třmeny WABCO, HALDEX, KNORR – BREMSE, MERITOR.

Repasováním brzdového třmenu ušetříte 40 – 50 % z ceny nového!

Naše služba v oblasti třmenů kotoučových brzd probíhá dvěma způsoby

  1. První způsob je, že Vám dodáme náš opravený brzdový třmen a Vy nám dáte Váš starý poškozený brzdový třmen. Zde jsme Vám schopni třmen dodat, pokud ho máme skladem, do druhého dne zásilkovou službou nebo naším rozvozem.
  2. Druhý způsob opravy třmenu kotoučové brzdy je, že zajistíme repase přímo Vašeho třmenu. Tento druhý způsob opravy třmenu kotoučové brzdy se většinou používá u atypických či méně používaných třmenů brzd na vozidle.

Opravené brzdové třmeny vzduchových brzd Vám nabízíme na nákladní vozidla: Mercedes-Benz, Man, Renault, Iveco, Daf, Scania, Volvo, na autobusy: Karosa, Sor, Bova, Iveco, Man, Renault, dále na návěsy a přívěsy s nápravami SAF, BPW, Gigant, SMB atd.

Nový třmen

Starý třmen

 
Nový třmen

Nový třmen

Nemusíte se o nic starat

V případě, že se rozhodnete využít naši službu v oblasti repasovaných brzdových třmenů, jsme Vám schopni nabídnout dopravu starého třmenu k nám.

Od Vás potřebujeme pouze adresu, na které má být brzdový třmen vyzvednut. Vše zařídíme za Vás. Brzdový třmen bude vyzvednut přepravní společností Toptrans, se kterou spolupracujeme. Třmen pouze předáte dopravci a více se o nic nestaráte.

Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.cz, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)