Tlumiče pérování

Důležitým prvkem tlumící soustavy vozidla je tlumič pérování. Tlumiče pérování mohou být na vozidle umístěny jak na přední nápravě, tak i na zadní nápravě. V dnešní době jsou u nákladních a užitkových vozidel na tlumiče pérování kladeny vysoké požadavky, ať už z hlediska zatížení vozidla, tak i vlivem nerovností vozovky či terénu.

Nabízíme Vám tlumiče pérování od prověřených výrobců, jako jsou: Sachs, Febi, Dieseltechnik, Sabo, Monroe atd. V našem sortimentu naleznete tlumiče pérování na nákladní a užitková vozidla značek: Mercedes- Benz, Man, Daf, Volvo, Scania, Iveco, Renault, dále pak na návěsy a přívěsy s nápravami SAF, BPW, SNB, GIGANT, ROR, AL-KO atd.

 
Tlumič pérování

Po odeslání Vaší poptávky Vám v co nejbližší možné době zpracujeme nabídku na poptávané náhradní díly, které Vám správně identifikujeme dle VIN čísla Vašeho vozidla, popřípadě dle čísla nápravy.

Tuto metodu poptávek preferujeme pro kvalitní a přesnou nabídku pro naše zákazníky na rozdíl od jiných nepřesných e-shopů.

Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)