Výfukový systém

Výfukový systém vozidla se skládá z jednotlivých dílů: výfukové svody, výfukové potrubí, vlnovce výfuku, výfukové spony, tlumiče výfuku, koncovky tlumiče, kolena výfuku, motorové brzdy + příslušenství atd. V dnešní době doplňují výfukovou část na vozidle i systémy, které napomáhají snižovat výfukové emisní plyny motoru.

Výfukový systém vozidla je velice důležitý pro správný chod motoru. Pokud se objeví na výfukovém systému nějaká závada, například nadměrná koroze jednotlivého dílu, je nutné závadu co nejdříve odstranit. Pokud vzniklou závadu budete řešit výměnou poškozeného dílu, jsme Vám připraveni nabídnout kompletní sortiment náhradích dílů výfukového systému jako jsou:

Veškeré díly výfukového systému Vám nabízíme na vozidla značek: Mercedes – Benz, Man, Daf, Volvo, Scania, Iveco, Renault.

vyfukovy-system
Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)