Chladiče, vyrovnávací nádrže

Chladič vody motoru patří k nejdůležitějším částem chladicího systému. Pokud Vám uniká chladicí kapalina z motoru, může to být právě netěsností na chladiči motoru. Na chladiči motoru se mohou vyskytnout i další závady jako je např. zanešené vnitřní vedení chladiče, to může způsobit nadměrné přehřívání motoru.

V našem sortimentu naleznete chladiče vody motoru na nákladní a užitková vozidla značek: Mercedes- Benz, Man, Daf, Volvo, Scania, Iveco, Renault.

Vodní chladiče Vám nabídneme od prověřených výrobců, kteří dodávají chladiče vody i do prvovýroby. Jsme připraveni Vám nabídnout chladiče motoru i od méně známých výrobců chladičů za přijatelné ceny.

 
Chladič

Naše firma Vám umí nabídnout i příslušenství k chladičům motoru jako jsou: uzávěry chladiče, hadice chladičů, kolena chlazení, silikonové hadice chlazení, spony hadic a další.

Chladič motoru bývá doplněn vyrovnávací nádrží chladicího systému. Ta má různý tvar přímo podle značek vozidel. Tyto vyrovnávací nádrže jsme Vám připraveni také nabídnout s příslušenstvím, jako jsou: uzávěry nádrží, přívodní hadice, kolena chlazení, spony hadic, silentbloky pro uchycení atd.

Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)