Chladicí systém

V sestavě chladicího systému motoru vozidla najdeme tyto části: chladič vody, uzávěr chladiče, vyrovnávací nádrž, uzávěr vyrovnávací nádrže, ventilátor, visco spojku, termostat, vodní čerpadlo, vodní potrubí, vodní hadice, koleno chlazení, spony, čidla, snímače atd.

Chladicí systém motoru vozidla je jednou z nejdůležitějších částí motoru. Chladicí systém motoru vozidla slouží k udržování provozní teploty motoru, která je důležitá pro správný chod vozidla.

Pokud sháníte náhradí díl do chladicího systému motoru nákladního či užitkového vozidla, neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme Vám kompletní sortiment chladicího systému motoru, jako jsou:

chladici-system

Veškeré díly chladicího systému motoru Vám nabízíme na vozidla značek: Mercedes – Benz, Man, Daf, Volvo, Scania, Iveco, Renault.

Formulář díly
ikona zboží

Zboží je možné odebrat v naší prodejně nebo Vám zboží zašleme do druhého dne Českou poštou, Toptransem či přepravou Geis. Po domluvě je možné zboží dodat naším rozvozem.

dorucovatele

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 774 753 300, prostřednictvím e-mailu prodejnd@malina-vrse.info, nebo využijte formulář pro nezávaznou poptávku níže.

Nezávazná poptávka (dotaz)